Bylinné balzámy

Vlastnosti všech balzámů:

Čistý líh obsažený v přípravku působí mírně dezinfekčně. Je prost veškerých syntetických konzervačních látek, parfémů, barviv. K zevnímu použití.

Kaštanový balzám

Při masáži podporuje prokrvení pokožky a má čistící účinky. Obsahuje čistý lihový extrakt z plodů kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum L.) a glycerin.
Ingredients: Aesculus hippocastanum, Alcohol, Aqua, Glycerin

Kaštanový balzám s kostivalem

Výtažek z kaštanu prospívá při masáži prokrvení pokožky. Kostivalový výtažek podporuje regeneraci pokožky po úrazech, uleví při nadměrné námaze a zatížení, pomáhá při únavě pohybového aparátu. Má čistící účinky.
Balzám obsahuje čistý lihový extrakt z plodů kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum L.), extrakt z kořene kostivalu lékařského (Symphytum officinale L.) a glycerin.
Ingredients: Alcohol, Aesculus hippocastanum, Symphytum officinale, Aqua, Glycerin

Kaštanový balzám s mátou

Výtažek z kaštanu podporuje při masáži prokrvení pokožky. Mátová silice pokožku osvěžuje a ochlazuje. Přípravek je vhodný pro masáže při potížích pohybového aparátu, únavě a nadměrné námaze a zatížení.
Balzám obsahuje čistý lihový extrakt z plodů kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum L.), silici z máty peprné (Mentha piperita) a glycerin.
Ingredients: Aesculus hippocastanum, Alcohol, Aqua, Glycerin, Mentha piperita